Безконтактна картка Ajax Pass White (w640096)
120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 640096
Безконтактна картка Ajax Pass White (w640096)Готово до відправки
120 ₴
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картка Ajax Pass — це сучасний інструмент для безконтактного керування системою безпеки Ajax. Вона дає змогу змінювати режими охорони без введення пароля, створення облікового запису чи використання застосунку. Достатньо піднести Pass до зчитувача на сумісній клавіатурі, щоб швидко та безпечно активувати або деактивувати охорону. Технологія DESFire забезпечує високий рівень захисту даних завдяки 128-бітному шифруванню та захисту від копіювання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 6 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 86 x 54 x 0,8 мм |
| Діапазон робочих температур | -10 °C — +40 °C |
| Кількість | 1 шт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | пасивне |
| Робоча частота | 13,56 МГц |
| Стан | Нове |
| Технологія | DESFire |
| Тип ключа | карта |
| Товщина карти | 0.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
