
Посудомийна машина Electrolux EEA13200L (s783781)
18 599 ₴
18 016 ₴
- Готово до відправки
- Код: 783781
Природна сушка — до 3 разів ефективніше
Технологія AirDry використовує природний потік повітря наприкінці циклу. Дверцята автоматично відчиняються приблизно на 10 см, забезпечуючи циркуляцію повітря та помітно кращі результати сушіння порівняно з системами із зачиненими дверцятами.
Подвійні розпилювачі. Вода дістає до кожного куточка
Дві обертові розпилювальні балки рівномірно подають воду в усі зони камери — як у верхньому, так і в нижньому кошику. Кожна склянка, тарілка та прилад отримує ретельне очищення.
QuickLift. Зручне регулювання кошика, навіть коли він повний
Система QuickLift дозволяє легко змінювати висоту кошика для комфортного доступу — навіть за повного завантаження габаритним посудом.
PerfectFit. Швидкий і акуратний монтаж
Шарніри PerfectFit (Sliding Hinges) спрощують установку, враховуючи різні параметри ніші. Немає потреби підрізати плінтус — ваша нова посудомийна ідеально впишеться в інтер’єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81.8 см |
| Глибина | 55 см |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | Система Thermo Efficient, Система зупинки води, Функція автоматичного вимкнення, індикація наявності ополіскувача, індикація наявності солі, відкладений старт, AirDry Technology |
| Програми | 160 хв, 90 хв, попереднє ополіскування, економічна програма (Еко), швидка 30 хвилин |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82-90 х 45 х 55 см |
| Тип | Вбудована |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 44.6 см |
- Ціна: 18 016 ₴








