
Принтер етикеток Godex RT730i+ 300dpi USB, Ethernet (25479) (o767800)
35 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 767800
Принтер етикеток Godex RT700I+ – універсальний принтер для друку графічних матеріалів та штрих-кодів на різних носіях. Оснащений покращеним від попередньої версії потужним та високопродуктивним 32-бітним процесором. Об'єм оперативної пам'яті збільшений і становить 128Мб SDRAM, вбудована 128Мб Flash ROM, яка призначена для завантаження шрифтів і необхідних шаблонів. Має покращений інтерфейс, а також модернізовану панель керування.
Принтер має компактні розміри і невелику вагу, що дозволяє його використовувати навіть в невеликих приміщеннях.
Друк виконується термотрансферним способом з великою швидкістю 127 мм/с при роздільній здатності 300dpi. Підтримує ширину друку від 15 мм і до 118 мм, а також довжину до 3200 мм. Принтер укомплектований усіма необхідними Twin-Sensor датчиками - відбитя і чорної мітки, рухомими по всій довжині матеріалу). Для передачі інформації використовується USB, 3 USB Host, Serial, Ethernet, а також опціонально Wi-Fi. Також доступний годинник реального часу (RTC).
Пристрій оснащений кольоровим LCD дисплеєм, зручною кнопкою калібрування принтера, а також 2 клавішами - включення / вимикання і регулювання подачі носія. У пристрої автоматично перемикаються мови (EZPL, GEPL, GZPL, GDPL).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Godex International |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальна ширина друку | 105.7 мм |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість під час експлуатації | 30% - 85% |
| Гарантійний термін | 24 |
| Датчики | Відбивний датчик, розрив |
| Інтерфейси під'єднання | Serial, USB, USB-host, Ethernet |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Максимальна довжина друку | 3200 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 118 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 20 мм |
| Пам'ять | 128 MB SDRAM|128 MB Flash |
| Програмні мови | GDPL , GEPL, GZPL , EZPL |
| Процесор | 32-бітний RISC CPU |
| Розміри | 210 x 280 x 186 мм |
| Роздільна здатність | 300 dpi |
| Температура експлуатації | 5°С + 40°С |
| Технологія друку | прямий термодрук/термотрансферний |
| Тип | Настільний |
| Тип рибона | Wax , Wax/Resin, Resin |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.2 мм |
- Ціна: 35 949 ₴



