-13%

Проточний водонагрівач Ardesto GWH-HB03-10B-BLACK (h783768)
10 499 ₴
9 124 ₴
- Готово до відправки
- Код: 783768
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова колонка ARDESTO HB03 – це пристрій димохідного типу з відкритою камерою згоряння. Продуктивність становить 10 л/хв. Має компактний корпус із чорною панеллю. Оснащено мідним теплообмінником, латунним клапаном і багаторядним пальником із низьким рівнем викидів. Колонка є високоефективним пристроєм із тепловою потужністю до 20 кВт та коефіцієнтом корисної дії понад 86 %. Працює від двох батарейок типу D, має автоматичне імпульсне запалювання, економне споживання палива та відповідає сучасним екологічним стандартам. Системою безпеки передбачено захист від перегрівання води, перевищеного тиску й сухого горіння, що забезпечує спокій і впевненість під час експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Підводка | Верхня |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Розпал пальника | Електронний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Режими роботи "Зима-Літо", автозапалювання, дисплей, регулятор потужності, індикатор нагрівання |
| Захист | захист від увімкнення без води, захист від перегрівання , захист від надлишкового тиску |
| Тип камери згоряння | відкрита |
| Захист від перегрівання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 124 ₴

