
Проточний водонагрівач Ardesto GWH-HB02-10T-WHITE1 (a783767)
11 999 ₴
10 401 ₴
- Готово до відправки
- Код: 783767
Комплект GWH-HB02-10T-WHITE
У комплекті ARDESTO передбачено газову колонку HB02 та димову трубу для ефективного відведення продуктів згоряння. Газова колонка є турбованим пристроєм із закритою камерою згоряння. Забезпечує продуктивність 11 л/хв за корисної потужності від 5,5 до 19,5 кВт, має високий ККД майже – 94 %, оснащена теплообмінником із безкисневої міді, пальником із низьким рівнем викидів NOx і двигуном постійного струму з електричним запалюванням AC220V. Система безпеки включає захист від перегрівання, надлишкового тиску та сухого горіння, пристрій працює за тиску води 0,03–1 МПа, має стандартні підключення 1/2″ та компактний розмір, що робить монтаж простим і зручним. Діаметр димової труби становить 60/90 мм, завдовжки 0,5 м з можливістю подовження до 3 м (подовжувачів немає у комплекті), що гарантує стабільну роботу та безпечне використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Підводка | Верхня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Вага | 13.14 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Розпал пальника | Електронний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | автозапалювання, дисплей, регулятор потужності, терморегулятор, індикатор нагрівання |
| Захист | захист від надлишкового тиску, захист від увімкнення без води |
| Комплектація | труба з наголовком для димовідведення, інструкція |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Продуктивність | 11 л/хв |
| Тип камери згоряння | закрита |
| Захист від перегрівання | Да |
- Ціна: 10 401 ₴
