
Морозильна камера Edler ED-170IN (b783755)
15 499 ₴
14 591 ₴
- Готово до відправки
- Код: 783755
Елегантна морозильна камера Edler ED-170IN у корпусі кольору нержавіючої сталі — це втілення технологічності та стилю.
Головною перевагою Edler ED-170IN є система охолодження No frost, яка назавжди позбавить вас необхідності ручного розморожування. Внутрішній простір на 213 літрів освітлюється потужним світлодіодним підсвічуванням, що дозволяє легко орієнтуватися серед шести ящиків. Завдяки функції Електронний контроль температури, ви завжди впевнені у стабільності внутрішнього мікроклімату вашої Edler ED-170IN.
Функціональність Edler ED-170IN доповнена можливістю Перенавішування дверей та спеціальною функцією Суперзаморожування, яка допомагає зберегти максимум вітамінів у продуктах. Легко висувні ящики роблять доступ до припасів максимально комфортним. Працюючи з рівнем шуму всього 40 дБ, Edler ED-170IN залишається майже непомітною у побуті, споживаючи при цьому 240 кВт*год на рік (клас F (A+)).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кліматичний клас | T, ST, N, SN |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 213 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170.7 см |
| Глибина | 60 см |
| Додатково | швидке заморожування, перевішування дверцят, дисплей |
| Клас енергоефективності | F |
| Кількість відділень | 6 |
| Особливості | передні ніжки з регулюванням висоти, регульована температура, внутрішня світлодіодна підсвітка |
| Корисний об'єм | 213 л |
| Система розморожування | NoFrost |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Суточне споживання ел. енергії | 0.66 кВт |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | шухляди та полиці |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 14 591 ₴

