-1%

Велосипедний насос Flextail Tiny Bike Pump Pro 120 PSI (6975755967455) (q764200)
3 950 ₴
3 903 ₴
- Готово до відправки
- Код: 764200
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flextail |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота насоса | 7.7 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальний тиск | 120psi |
| Манометр | цифровий |
| Особливості | автовимкнення, повітряний шланг, голка для накачування м'ячів, способ зарядки – порт USB Type-C, універсальний повітряний наконечник, водонепроникний чохол |
| Тип | Портативний |
| Типи ніпелів | Presta (SV), Schrader (AV) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 903 ₴









