
Морозильна камера Beko B1RFNE314W (g744086)
23 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: 744086
Висока ефективність і довговічність, низький рівень шуму.
Якщо ваш холодильник гуде, булькотить і споживає забагато електроенергії, слід якнайшвидше його замінити. Інверторний компресор ProSmart™ з інноваційною конструкцією забезпечує швидше охолодження за меншого енергоспоживання та працює в чотири рази тихіше, ніж звичайні холодильні компресори. Він швидше адаптується до температурних коливань, довше зберігає свіжість продуктів і заощаджує електроенергію, зменшуючи ваші витрати.
Перенавішувані дверцятаДверцята зі змінним напрямком відкривання залежно від дизайну кухні.
На деяких кухнях дверцята холодильника мають відчинятися лише в певному напрямку. З перенавішуваними дверцятами ви зможете встановити петлі зліва чи справа та самостійно вирішити, у яку сторону відчинятиметься холодильник. Крім того, ви можете поставити два холодильники поряд і встановити петлі так, щоб дверцята в них відчинялися в протилежних напрямках.
Загартоване склоМіцні скляні полиці.
Завдяки полицям із загартованого скла вам не доведеться хвилюватися щоразу, коли ви ставите в холодильник велику та важку каструлю. Ці полиці вироблені із загартованого скла й витримують навантаження до 25 кг. Вони захищені від тріщин і подряпин набагато краще за звичайне скло, тому ви зможете без проблем зберігати на них важкі предмети.
SmoothFit™Дверцята зі зручним механізмом відкривання на 90 градусів.
Деякі кухні сплановано так, що на них немає вільного місця або побутова техніка розташована в незручних місцях. Дверцята SmoothFit™ не виступають за межі бічної панелі, коли відчинені на 90 градусів, завдяки чому холодильник можна легко поставити в кутку або біля стіни, не жертвуючи зручністю. Контейнери для фруктів і овочів при цьому висуваються повністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 313 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 17 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури без електроенергії | 9 годин |
| Висота | 186.5 см |
| Глибина | 70.9 см |
| Додатково | сигнал відчинених дверей |
| Клас енергоефективності | E |
| Кількість відділень | 5 |
| Особливості | лоток для льоду, перевішування дверей, звуковий і візуальний сигнал попередження про високу температуру |
| Корисний об'єм | 286 л |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Суточне споживання ел. енергії | 0.61 кВт |
| Температура в морозильній камері | min — 36 С |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип відділень | шухляди та полиці |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Білий |
| Ширина | 59.7 см |
- Ціна: 23 860 ₴







