-1%

Світлодіодна стрічка ELM 5050 30LED IP20 RGB (19-0015) (x725746)
649 ₴
642 ₴
- Готово до відправки
- Код: 725746
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна світлодіодна стрічка ELM – це сучасне рішення для створення унікальної атмосфери у вашому будинку чи офісі.
Вона дозволяє керувати кольором, яскравістю та ефектами через мобільний додаток або за допомогою пульта дистанційного керування.
Стрічка підтримує широкий спектр кольорів та режимів роботи, включаючи статичне освітлення, плавні переходи, миготіння та синхронізацію з музикою, а також безліч додаткових налаштувань.
Ідеальна для створення акцентів в інтер’єрі, підсвічування робочих зон, декоративного освітлення та створення настрою у будь-якій кімнаті. Простий монтаж, низьке енергоспоживання та висока довговічність роблять цю світлодіодну стрічку ідеальним вибором для сучасних та технологічних інтер’єрів.
Комплект поставки:
Світлодіодна стрічка на котушці 5 м
Адаптер для підключення 2А 12В
Пульт ДК
Особливості:
30 Led/м
SMD 5050
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | RGB |
| Довжина: | 5 м |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | 120° |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | немає даних |
| Кількість роз'ємів PCI | 12 В |
| Особливості | 10 мм |
| Живлення | 30 шт/м |
| Споживана потужність | немає даних |
| Розміри | 3000-3200 K |
| Роз'єми на передній панелі | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴

