
Кнопка виходу Atis Exit-K6i (o718360)
616 ₴
615 ₴
- Готово до відправки
- Код: 718360
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Exit-K6i – безконтактна кнопка виходу, використовується для монтажу в системах контролю доступу.
Бренд: ATIS.
Де використовується кнопка виходуСпрацювання без торкання рукою дозволяє встановлювати кнопку Exit-K6i в місцях масового проходу людей і дотримуватися гігієни (в офісних та бізнес-центрах, в елітних житлових комплексах тощо).
Підійде для встановлення разом з аудіо і відеодомофонами, защіпками, контролерами, а також електрозамками.
Технічні характеристики кнопки виходу Exit-K6iТип встановлення: накладний
Лінійні виходи: NO/NC/COM
Максимальний струм комутації: 2А при 12В
Відстань детекції: 5-20 см (регулюється)
Час затримання зачинення дверей: 0.3-30 сек (регулюється)
Живлення: DC 12 В
Матеріал корпусу: металевий сплав
Розміри: 78 x 32 x 23 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 78 х 32 х 23 мм |
| Діапазон робочих тепмератур | -10°C - 50°C |
| Максимальне навантаження | 2 А |
| Напруга живлення, В | 12 |
| Принцип роботи | безконтактна |
| Відстань спрацьовування | 5 - 20 см |
| Індикація | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | накладна |
| Керувальний контакт | NC , NO, COM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴



