
Монiтор Asus 23.8" TUF Gaming VG249Q5A (90LM0C60-B01171) IPS Black 200Hz (f698310)
6 348 ₴
- Готово до відправки
- Код: 698310
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TUF Gaming Series 5 - ігровий монітор VG249Q5A - 23.8-дюймова панель Full HD Fast-IPS, 200 Гц, 0.3 мс, сумісність з G-SYNC, AMD FreeSync Premium, ELMB SYNC, 99% sRGB, DisplayWidget Center,
23.8-дюймова Full HD (1920 x 1080) швидка IPS-панель із частотою оновлення 200 Гц для динамічного ігрового процесу
Технологія ASUS Fast IPS забезпечує час відгуку 0.3 мс (хв) для чітких візуальних ефектів в іграх з високою частотою кадрів.
Сумісність із FreeSync Premium та G-Sync забезпечує плавний ігровий процес без розривів
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) дозволяє використовувати ELMB у поєднанні зі змінною частотою оновлення, усуваючи двоїння та розриви зображення для отримання чіткої ігрової графіки з високою частотою кадрів.
DisplayWidget Center забезпечує легкий доступ до екранного меню та регулювання параметрів монітора за допомогою миші.
Технологія штучного інтелекту TUF Gaming із функціями на базі штучного інтелекту для покращення ігрового досвіду користувачів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Вбудована аудіосистема | Да |
| Вбудована камера | Немає |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Вигнутий екран | Немає |
| Категорія | 16:9 |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | Немає |
| Максимальна відстань фокусування | Да |
| Мінімальна відстань фокусування | Немає |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Об'єм | 0.3 мс |
| Поверхня екрана | матова |
| Споживана потужність (у роботі) | 15 Вт |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Немає |
| Сумісність | 100х100 мм |
| Термін придатності | Да |
| Тип | 541x394x174 мм |
| Кут огляду | 178°/178° град. |
| Колір | Чорний |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 348 ₴




