
Цифровий фотоапарат Canon EOS R50 V body (6895C024AA) (r681689)
39 883 ₴
- В наявності
- Код: 681689
Фотоапарат CANON EOS R50 V Body (6895C024)
Cтворений для творчості - так само, як і ви.
EOS R50 V — це камера зі змінними об’єктивами, оснащена розширеними можливостями відеозйомки, серед яких Canon Log 3, налаштовувані колірні профілі та інтелектуальний автофокус для творчої зйомки й кращого контролю.
Ваша історія, ваш стиль
Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою універсальної камери зі змінними об’єктивами. Незалежно від того, знімаєте ви відеоблог на ходу або ведете трансляцію зі студії, EOS R50 V підлаштовується під ваше бачення, допомагаючи вам легко створювати динамічний контент.
Щоденні відеоблоги та щоденники подорожей
Зйомка власного відеоблогу може бути непростим завданням, але з EOS R50 V це легко. Миттєво починайте зйомку за допомогою кнопки запису на передній панелі та налаштовуйте параметри на сенсорному екрані зі змінним кутом нахилу. Ви завжди можете використовувати цифрову стабілізацію відео для зйомки без тремтіння — навіть під час ходьби.
Розгорнуті інтерв’ю та репортажі
Знімайте динамічний контент у форматі 4K з надлишковою вибіркою на основі даних 6К для додаткової деталізації, а також використовуйте режими сповільненої та прискореної зйомки для додаткового драматизму. Кольорові фільтри та інтелектуальне автофокусування забезпечують вражаюче чіткі кадри.
Поради для подорожей, рецепти та огляди
Легко кадруйте знімки за допомогою вертикального кріплення для штатива та маркерів сторін для ідеальної композиції на будь-якій платформі. Оптимізуйте знімок за допомогою режимів «Особлива сцена», як-от «Гладка шкіра» або «Демонстрація крупним планом» для оглядів товарів. Крім того, за допомогою фільтрів кольорів ви можете точно налаштувати естетику відповідно до вашого стилю.
Короткометражні фільми та творче оповідання історій
Щоб відкрити всі можливості для творчого керування, розблокуйте розширені функції для зйомки, такі як Canon Log 3, запис у форматі 4K 60p та спеціальні параметри зображення. Чотириканальний звук гарантує збалансоване звучання, а допоміжні функції, як-от виділення різкістю з ручним фокусом і шаблон «зебра», допоможуть вам досягти правильного фокусування та експозиції.
Геймерські трансляції і трансляції кулінарних майстер-класів, уроків та події
Для легкого ведення прямої трансляції підключіть камеру прямо до комп’ютера та одночасно заряджайте її — жодних додаткових дротів. Ви також можете вести трансляцію в бездротовий спосіб через смартфон за допомогою нового застосунку для мобільних пристроїв Canon Live Switcher. Просто натисніть кнопку LIVE, щоб розпочати трансляцію, і покладіться на вдосконалений автофокус, який забезпечить чіткість зображення на екрані.
Виняткова якість та контроль
Зйомка в режимі Canon Log 3 дає можливість захопити ширший динамічний діапазон, що надає більшу гнучкість під час вибору атмосфери та зовнішнього вигляду матеріалу на етапі обробки відзнятого.
Дайте волю творчості
Знайдіть об’єктив, який відповідає вашому баченню, незалежно від того, чи це зйомка масштабних пейзажів або детальних крупних планів. Додайте інтриги та драматизму своїм відео за допомогою режимів сповільненої та прискореної відеозйомки, а також досягніть бажаного вигляду з налаштовуваними стилями зображення й кольоровими фільтрами. Ще більше покращте якість відео, знімаючи в режимі Canon Log 3, щоб точно налаштувати кольори на етапі обробки відзнятого.
Призначений для відеоблогів
Автономна зйомка може бути непростим завданням, але з EOS R50 V це легко. Налаштуйте настройки на сенсорному екрані зі змінним кутом нахилу, а потім просто натисніть кнопку записування на передній панелі, щоб почати зйомку. Використовуйте автофокус із виявленням об’єктів, щоб забезпечити чіткість знімків, а також легко перемикайтеся на зйомку у вертикальній орієнтації за допомогою спеціального кріплення для штатива. Крім того, ви можете використовувати її в парі з об’єктивом RF-S14-30MM F4-6.3 IS STM PZ для зйомки без тремтіння, навіть коли ви рухаєтеся, завдяки вдосконаленій технології стабілізації від Canon.
Вбудована якість
З EOS R50 V ваш контент завжди виглядатиме максимально якісно. Удосконалений сенсор 24 МП з технологією автофокусування Dual Pixel CMOS забезпечує чіткі відео у форматі 4K з надлишковою вибіркою на основі даних 6К для додаткової деталізації. Досягніть плавного ефекту повільного відтворення завдяки роздільній здатності Full HD із частотою до 120 кадр./сек. зі звуком, при цьому записування 4:2:2, 10 біт забезпечує більш насичені кольори й гнучкість на етапі обробки відзнятого — це дозволяє точно налаштувати кожну деталь і досягти приголомшливих результатів у власному стилі.
Знімайте. Поширюйте. Повторюйте
Оптимізуйте робочий процес за допомогою простого перенесення відзнятих матеріалів через Wi-Fi, Bluetooth або USB, готових до редагування або поширення на смартфоні чи комп’ютері. Натисніть кнопку LIVE для швидкого доступу до опцій потокової передачі й за лічені секунди виходьте в прямий ефір. Потрібно зарядити камеру? Не хвилюйтеся, EOS R50 V може автоматично передавати відзняті матеріали під час заряджання, навіть якщо камера вимкнена.
Ваш контент, ваш стиль
Зробіть контент унікальним за допомогою ручного налаштування експозиції та фокусування, щоб знімати вражаючі й захоплюючі відео. Точно налаштовуйте параметри запису звуку, створюйте кадри з високою роздільною здатністю для мініатюр на YouTube і одночасно виконуйте компонування для кількох платформ за допомогою маркерів сторін. Для ще більшого контролю під’єднайте об’єктив Canon RF-S14-30MM F4-6.3 IS STM PZ і керуйте масштабуванням дистанційно.
Зберігайте рівновагу, завжди
Посуньте повзунок, щоб увімкнути цифрову стабілізацію відео, яка забезпечує плавну зйомку з рук — ідеальне рішення для зйомки відеоблогів в русі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Китай |
| Витримка | 1/4000 - 60 с|1/16000 - 30 с |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип фотоапарату | CMOS |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 429 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск | 2 с, 10 с |
| Байонет | Canon RF |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Брекетинг автоекспозиції | 3/5 кадру (1.0 EV, 2.0 EV, 3.0 EV: тільки 3 кадри) |
| Брекетинг балансу білого | 3 або 5 кадрів на вибір |
| Провідне число | 5 (ISO 100) |
| Відео зі звуком | Да |
| Можливість під'єднання зовнішнього спалаху | Да |
| Спалах | вбудований |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Вибір точки автофокусування | Обличчя + стеження, Авто |
| Винесена окулярна точка | 22 мм (від центру лінзи окуляра) |
| Діапазон роботи експозаміру | EV0 - EV20 |
| Ємність акумулятора | 1040 mAh |
| Інтерфейси | USB Type-C вихід для мікрофона | вихід для навушників — micro-HDMI |
| Компенсація експозиції | +/– 3.0 EV (шаг EV 1/3) |
| Комплектація фотоапарата | Акумулятор, Документація, Зарядний пристрій, Плечовий ремінь, Фотоапарат, Чохол |
| Конструкція | залежить від об'єктива |
| Корекція діоптрій | -4.0 до +1.0 |
| Лінійка | EOS R |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Максимальна діафрагма | Залежить від об'єктива |
| Максимальна фокусна відстань | залежить від об'єктива |
| Максимальний розмір знімка | 6000 x 4000 |
| Максимальний розмір файлу | 4 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна фокусна відстань | залежить від об'єктива |
| Настроювання яскравості | 5 рівнів |
| Налаштування балансу білого | спалах , денне світло , лампа розжарювання , хмарність , тень , флуоресцентне світло , колірна температура, авто |
| Загальна кількість пікселів | 24.2 Mрх |
| Об'єктиви в комплекті | Body |
| Особливості | Сенсорний дисплей, поворотний дисплей |
| Відтворення обраної точки автофокусування | Указано на передаваному дисплеї у видошукачі та на екрані швидкого керування |
| Поворотний екран | Да |
| Підтримка змінних об'єктивів | Да |
| Підсвітка автофокуса | Да |
| Покадрове знімання | Да |
| Поле зору | 100 % |
| Робочий діапазон автофокусування | EV-0.5- EV18 |
| Розмір РК-екрану | дисплей 3" |
| Розмір матриці | 22.3x14.9 mm |
| Режим енергозбереження | Вимикання дисплея (через 15 с, 30 с або 1, 3, 5, 10, 30 хв) Автовимкнення (30 с або 1, 3, 5, 10 хв, вимик.), Екорежим |
| Режими автофокусування | AF-S (автофокусування для одного знімка) , стежний, AF-C (безперервне автофокусування) |
| Режими вимірювання експозиції | точечный , центрований, оцінковий |
| Режими роботи | вимкнена, примусова, синхронізація по 2 шторці, авто |
| Режими знімання | серійне знімання, S (покадровий) |
| Ресурс акумуляторної батареї | 430 кадрів |
| Ручне фокусування | Да |
| Сенсорний екран | Да |
| Серійне знімання | Да |
| Система/крапки фокусування | 651 точок |
| Сумісність із об'єктивами | Canon RF - S|Canon RF |
| Співвідношення сторін | 1:1| 3:2| 4:3| 16:9 |
| Стабілізація | оптична |
| Тип автофокусу | авто |
| Тип видошукача | OLED |
| Тип затвора | комбінований електронно-механічний закрив |
| Тип карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC, UHS-I, UHS-II |
| Тип матриці | КМОН (CMOS) |
| Тип живлення | canon lp-e17 |
| Тип фотокамер | Професійні |
| Тип колірного фільтра | основні кольори |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 73.7 х 119.3 х 45.2 мм |
| Фіксація автофокусування | фіксується під час натискання кнопки спуску затвора наполовину або кнопки AF ON у режимі покадрового автофокусування |
| Фіксація автоекспозиції | кнопкою AE-L |
| Фільтр нижніх частот | вбудований/фіксований |
| Формат записування знімків | RAW , RAW + JPEG, JPEG |
| Функції перегляду | обертання , група знімків , показ слайдів , повна інформація , перегляд відеороликів , редагування , видалення, базові параметри камери |
| Колір | Чорний |
| Число ефективних пікселів | 24.2 Mpx |
| Штативне гніздо | Стандартне |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 51200|100 - 25600 |
- Ціна: 39 883 ₴
