
Скейтборд дитячий A-Toys LED PU 56*15 см (SC20410) (b573868)
806 ₴
- Готово до відправки
- Код: 573868
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенні борд SC20410 - це компактна скейт-дошка з колесами з поліуретану (PU), яка має світловий ефект. Дошка має розмір 56 на 15 см і оснащена одностороннім принтом. Ця дошка є ідеальним вибором для тих, хто хоче швидко та зручно переміщуватись по місту або кататись у скейт-парку. Колеса з поліуретану забезпечують гладкий хід та добре тримають дорогу, а світловий ефект додає додаткової яскравості і стилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Пенні борд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6+ |
| Гарантійний термін | None |
| Довжина, см | 56 см |
| Матеріал деки | комбінований |
| Подшипники | ABEC 7 |
| Стать | Хлопчик, Дівчинка |
| Розмір коліс | 6 х 4.5 см |
| Форма деки | вигнута з одного боку |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806 ₴
