
Скейтборд дитячий A-Toys Mint LED PU 56*15 см (SC20412) (e573866)
806 ₴
- Готово до відправки
- Код: 573866
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий, стильний Пенні Борт – найкращий вибір для сучасних дітей та підлітків. Цей легкий, зручний та маневрений скейт користуються широкою популярністю серед дітей та навіть дорослих у всьому світі. Тепер у Вас є реальна можливість йти в ногу з часом та стати володарем цього чудового спортивного снаряду за вигідною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Пенні борд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6+ |
| Гарантійний термін | None |
| Довжина, см | 56 см |
| Подшипники | ABEC 7 |
| Стать | Дівчинка |
| Розмір коліс | 60 х 45 мм |
| Форма деки | вигнута з одного боку |
| Колір | зелений, Червоний, Чорний, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806 ₴
