-3%

Скейтборд дитячий Yvolution Dynamo Cruiser LED 76 см, синій (YS52B2) (q573848)
2 399 ₴
2 335 ₴
- Готово до відправки
- Код: 573848
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скейтборд Yvolution Dynamo Cruiser – це стильна, якісна дошка, що відноситься до класу круїзерів. Дека виконана в традиційному стилі і слідує основній ідеї скейтбордингу. Завдяки такій конструкції вони максимально надійні, досить гнучкі та амортизуючі, але при цьому легкі та міцні.
Стрічка для хвату (наждак) традиційна, з лаконічним логотипом бренду. Внутрішня частина деки блискуча та зі стильним малюнком.
Амортизуюча підвіска середнього розміру виготовлена з алюмінію.
Дошка оснащена системою автоматичного світлодіодного підсвічування на 360 ° за контуром деки. Система має вбудовану динамо-машину та не потребує батарейок чи підзарядки.
Світло вмикається автоматично під час руху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YVolution |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Дерево |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 7+ |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина, см | 76 см |
| Подшипники | ABEC 9 |
| Стать | Хлопчик, Дівчинка |
| Розмір коліс | 70 x 51 мм |
| Тип | скейт |
| Форма деки | риба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 335 ₴








