
Дренажний насос Werk SP-8H (47274) (o561291)
1 809 ₴
- Готово до відправки
- Код: 561291
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заглибний насос для чистої води Werk SP-8H призначений для перекачування дощової, відкачування ґрунтових вод з дрібними частками до 5 мм, наповнення, осушення басейнів, водойм, для поливу в садівництві.
Ущільнювальні елементи насоса для чистої води Werk SP-8H настільки надійні, що дають змогу повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, а також захищають електродвигун від надмірної вологи та тепла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Максимальна температура рідини | +40 С |
| Максимальний діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Потужність двигуна | 400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 6000 л/год |
| Робочий тиск | 0.7 бар |
| Розміри | 308 х 213 х 152 мм |
| Тип | дренажний насос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 809 ₴







