
Гайковерт Yato пневматичний YT-09528 (YT-09528) (i366950)
3 106 ₴
- Готово до відправки
- Код: 366950
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 1000 H*m |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | повітряний шланг: 3/8" |
| Комплектація | документація, гайковерт |
| Живлення | стиснене повітря |
| Посадкове місце | 1/2 " |
| Рівень шуму | 92 дБ(А) |
| Число обертів холостого ходу | 6000 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 106 ₴



