
Басейн Intex Кит 163*107*46 см (57482) (l598828)
1 025 ₴
- Готово до відправки
- Код: 598828
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн із принтом Intex 57482 Мої морські друзі призначений для купання та ігор малюків віком від 3 років. Цей басейн не тільки доставить море задоволення й дітям, і дорослим, а й прикрасить ділянку Вашого заміського будинку. Внизу є спеціальний клапан для швидкого та зручного зливання води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.55 кг |
| Об`єм | 230 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | None |
| Матеріал | Вініл |
| Розмір | 163 х 107 х 46 см |
| Розмір паковання | 30.5 х 27 х 11 см |
| Тип | надувний |
| Форма | овальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 025 ₴
