
Метеостанція Sencor SWS1918 (t524179)
533 ₴
- Готово до відправки
- Код: 524179
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ел. погодна станція SWS 1918 із будильником. Показники температури усередині приміщення. Індикатор температурних трендів. Будильник та функція повторення сигналу.
Особливості:
- Показники температури всередині приміщення
- Індикатор температурних трендів
- Діапазон температури в приміщенні: -10 – 50°C
- Відображення температури з вибором одиниць вимірювання°C/° F
- Прокидайтеся по звуку будильника
- Будильник і функція повторення сигналу
- Можливість вибору 12- або 24-годинного формату
- ЖК-дисплей з білим підсвічуванням
- Сенсорні екранні кнопки
- Цифровий годинник, дата і день тижня
- Індикатор низького заряду батареї
- Встановлюється на стіл або кріпиться на стіну
- Живлення: 2 x 1,5 В, тип AAA (батареї в комплект не входять)
- Розміри основного пристрою: (ш/в/г) 85x110x23 мм
- Маса основного пристрою: 108 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Електронний |
| Датчики | температури |
| Діапазон показників температури | -10 ... +50 °C приміщення |
| Додатково | календар, годинник, зображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F |
| Метео вимірювання | внутрішня температура |
| Живлення | батарейка 2 x 1,5 В, тип AAА |
| Розмір | 110 х 85 x 23 мм |
| Спосіб встановлення | Настінний настільний |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴
