-2%

Метеостанція Sencor SWS7300 (y524164)
2 699 ₴
2 657 ₴
- Готово до відправки
- Код: 524164
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Дисплей з діагоналлю 5,4 дюйма (13,8 см)
- Значок прогнозу погоди (сонячно, невелика хмарність, хмарно, дощ, сніг)
- Показники температури та вологості всередині приміщення з тенденціями
- Показники температури та вологості на вулиці з тенденціями
- Барометричний тиск у відносному або абсолютному значенні
- Діапазон температури в приміщенні: від -5 до 50°C
- Діапазон температури зовнішнього повітря: від -40 до +60°C
- Діапазон вологості у приміщенні: від 20 % до 90 % ОВВ
- Діапазон вологості поза приміщеннями: від 1 % до 90 % ОВВ
- Індекси погоди точка випадання роси та жаро-індекс
- Пам'ять для рекордних максимальних/мінімальних значень із зазначенням часу та дати
- Журнал на минулі 24 години
- Налаштування гучного/тихого сигналу (внутрішнє /зовнішня температура і вологість)
- Миготливий індикатор для гучного/тихого сигналу
- Відображення часу, календаря, дня тижня та фази місяця
- Попередження про зледеніння та рівень комфорту
- Радіогодинник та календар з сигналом DCF77 та підтримкою літнього часу (можливе налаштування вручну)
- Дата і день тижня (день тижня 7 мовами: EN/IT/ES/DE/FR/NL/RU)
- Відображення температури з вибором одиниць вимірювання°C /°F
- 3 рівня яскравості дисплея: висока/низька/aавтоматичне затемнення
- Сонячна панель для автоматичного регулювання яскравості підсвічування
- Кріпиться на горизонтальні та вертикальні поверхні
- Підтримує до 8 датчиків
- У комплекті 1 датчик (SWS TH8700-8800-7300)
- Дальність зв'язку основного пристрою і датчика до 30 м (на відкритій місцевості)
- Частота зв'язку датчика: 433 Мгц
- Джерело живлення основного пристрою: 5 У пост. струму/1000 мА (у комплекті)
- Резервна батарея основного пристрою 1 x CR-2032 3 В (у комплекті)
- Живлення датчика: 2 x 1,5 В, тип AA (батареї в комплект не входять)
- Розміри основного пристрою: (ш/в/г) 118 x 192,5 x 21 мм
- Розміри бездротового датчика: (ш/в/г) 61 x 113 x 39,5 мм
- Маса основного пристрою: 280 г (з батареєю, без джерела живлення)
- Маса бездротового датчика: 92 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Електронний |
| Датчики | температури, влажности |
| Діапазон показників вологості | 1 % ...90 % |
| Діапазон показників температури | -5 до 50 °C приміщення, -40 до +60 °C зовнішнє |
| Додатково | кольоровий дисплей, годинник |
| Метео вимірювання | зовнішня вологість , зовнішня температура , внутрішня вологість , прогноз погоди, внутрішня температура |
| Живлення | батарейка 2 x 1,5 В, тип AA |
| Розмір | 192.5 х 118 х 21 мм |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 657 ₴
