
Духова шафа Electrolux EOD3F50TX (u517172)
17 663 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517172
SteamBake для смачної випічки
Функція SteamBake дозволяє вдома створювати випічку як у професійних пекарнях одним натисканням кнопки. Волога дозволяє тесту повністю піднятися, створюючи чудову м'яку серединку, тоді як сухе тепло створює яскраву хрумку скоринку. Насолоджуйтесь не тільки смачною випічкою, але й смаженою куркою та рибою.
Часткове каталітичне очищення - для повної чистоти потрібно лише протерти
Завдяки каталітичному очищенню задня стінка духової шафи набуває особливого каталітичного пористого покриття, яке вбирає і окислює жир, а емальована поверхня залишається чистою. Тому вам потрібно лише протерти її вологою ганчіркою.
Точне налаштування зі світлодіодним дисплеєм з таймером
Зі світлодіодним дисплеєм SET легко стежити за процесом приготування страв. Дозволяє встановити точний час приготування та стежити за процесом приготування страв. Це забезпечує контроль над духовкою без зайвих зусиль. А ви можете зосередитись на розкритті своїх кулінарних талантів.
Швидке та ефективне рівномірне приготування
Наша система Even Cooking забезпечує циркуляцію тепла в духовці, гарантуючи рівномірне приготування. І все це без потреби перевертати страву. Наша технологія забезпечує більш швидке нагрівання духової шафи, що заощаджує час та енергію.
Рівномірне приготування з функцією Multilevel
Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне приготування на трьох рівнях. Ідеально підходить для створення найпишнішого печива та розкішних пирогів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 30.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 59.4 x 59.6 x 56.9 см |
| Додаткові функції | верхнє нагрівання, гриль, конвекція, нижнє та верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, піца, Таймер, великий гриль |
| Кількість програм | 8 |
| Кількість скел дверцят | 2 |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Об'єм | 72 л |
| Особливості | блокування панелі керування, вентилятор охолодження, утоплювані регулятори, Таймер |
| Підсвітка | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 59 x 56 x 55 см |
| Система очищення | каталітична |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | дротяні |
| Керування | механічно-електронний |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 17 663 ₴




