
Холодильник Philco PW24FD (w510914)
16 291 ₴
- Готово до відправки
- Код: 510914
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір або відтінок виробу на зображенні або фотографії може відрізнятися від реального. Виробник може змінювати характеристики і комплектацію товару без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 см |
| Глибина | 52 см |
| Річна витрата електроенергії | 216 кВт/год |
| Додатково | місткість пляшок — 24 |
| Додаткові функції | регульовані ніжки |
| Кліматичний клас | N |
| Загальний об'єм холодильника | 70 л |
| Особливості | Захист від дітей |
| Корисний об'єм холодильної камери | 70 л |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип холодильника | винна шафа, Однокамерний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 43.9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 291 ₴
