
Стабілізатор PowerWalker AVR 1000VA PowerWalker (10120301) (i482531)
2 407 ₴
- Готово до відправки
- Код: 482531
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PowerWalker AVR 1000VA Voltage Regulator (310075) призначений для автоматичної підтримки постійної напруги з метою захисту чутливих електронних пристроїв від пониження і підвищення рівнів напруги.
Завдяки сучасному і гнучкому корпусу пристрій можна встановлювати на стіл чи стіну без шкоди естетичному вигляду або професійного робочого оточення. Крім того, PowerWalker AVR 1000VA Voltage Regulator (310075) ідеально працює в обмежених робочих умовах.
Продукти цієї серії включає в себе однокроковий імпульсний підвищує і однокроковий імпульсний понижуючий стабілізатори, які забезпечують безперервну подачу чистого синусоїдальної напруги на підключене устаткування.
Завдяки сучасному і гнучкому корпусу пристрій можна встановлювати на стіл чи стіну без шкоди естетичному вигляду або професійного робочого оточення. Крім того, PowerWalker AVR 1000VA Voltage Regulator (310075) ідеально працює в обмежених робочих умовах.
Продукти цієї серії включає в себе однокроковий імпульсний підвищує і однокроковий імпульсний понижуючий стабілізатори, які забезпечують безперервну подачу чистого синусоїдальної напруги на підключене устаткування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні роз'єми | Schuko CEE 7/7P |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 180 В |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Розмір, мм | 166x161x87 |
| Рекомендоване застосування | для побутової техніки , для комп'ютера, для телевізора , для холодильника , для котла |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 8% |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 407 ₴
