Ваги торгові "Кантер" GSC-05 Grunhelm - зручна та практична модель з РК дисплеем і межею зважування 50 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від батарейок ААА.
- Електронні ваги-кантер виготовлені в суцільному пластмасовому корпусі чорного кольору.
- Для того, щоб утримати вагу під час зважування важких вантажів, у верхній частині ваг є металева ручка. Після взвішування просто вставте її в корпус назад.
- По центру корпусу ваг знаходиться великий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням. Підсвічування увімкнеться автоматично, якщо ви натискаєте кнопку або зважуєте, інакше світло гасне через 5 секунд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.098 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований акумулятор | Да |
| Дискретність відліку | 1 г |
| Інтерфейси | без портів |
| Джерело живлення | 1.5 Вх2 шт. тип ААА |
| Підсвітка екрана | Да |
| Межа зважування | 50 кг |
| Розміри | 110 х 58 х 22 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Колір | чорний/сірий |
| Колір символів індикатора | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴

