
Холодильник Philco PW18KF (k174752)
14 363 ₴
- Готово до відправки
- Код: 174752
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 л |
| Висота | 77 см |
| Глибина | 45 см |
| Річна витрата електроенергії | 138 кВт/год |
| Додаткові функції | внутрішнє освітлення, захист від ультрафіолету, регульовані ніжки, індикація температури |
| Кліматичний клас | N |
| Загальний об'єм холодильника | 50 л |
| Особливості | Захист від дітей |
| Корисний об'єм холодильної камери | 50 л |
| Полиці холодильної камери | 6 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип холодильника | винна шафа |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 34.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 363 ₴
