
Холодильник Philco PW20KF (w174746)
16 411 ₴
- Готово до відправки
- Код: 174746
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Винна шафа Philco PW20KF для однієї зони на 20 пляшок збереже ваші вина найкращої якості за встановленої вами температури. Двері з тонованого скла, стійкого до подряпин. Вино зберігається у безпеці завдяки холодильному компресору. Датчики автоматично оцінюють поточні умови та адаптують їх до ваших поточних настройок. Винна шафа має внутрішнє підсвічування світлодіодним підсвічуванням і просте сенсорне керування. Світлодіодний дисплей використовується для відображення всіх налаштувань. Двері герметично зачинені, пульт управління обладнаний блокуванням від дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63.8 см |
| Глибина | 45 см |
| Річна витрата електроенергії | 142 кВт/год |
| Додатково | демонстраційна полиця |
| Додаткові функції | місткість 20 пляшок, регульовані ніжки, захист від ультрафіолету |
| Кліматичний клас | N |
| Загальний об'єм холодильника | 53 л |
| Особливості | Захист від дітей |
| Корисний об'єм холодильної камери | 53 л |
| Полиці холодильної камери | 5 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип холодильника | Однокамерний, винна шафа |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 411 ₴
