
Холодильник Philco PW24KF (k174745)
17 784 ₴
- Готово до відправки
- Код: 174745
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Philco PW 24 KF - це винотека з компресором з однією зоною на 24 пляшки, який збереже ваші вина у найкращій якості за встановленої вами температури. Включає тоноване дверне скло, стійке до подряпин. Вино зберігається у безпеці завдяки холодильному компресору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 см |
| Глибина | 45 см |
| Додатково | демонстраційна полиця |
| Додаткові функції | місткість 24 пляшки, регульовані ніжки, захист від ультрафіолету |
| Кліматичний клас | N |
| Загальний об'єм холодильника | 63 л |
| Особливості | Захист від дітей |
| Корисний об'єм холодильної камери | 63 л |
| Полиця для пляшок | Підвісна |
| Полиці холодильної камери | 6 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип холодильника | винна шафа |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 784 ₴
