
Коаксіальна акустика Blaupunkt ICx 542 (n127247)
1 335 ₴
- Готово до відправки
- Код: 127247
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Blaupunkt — німецька компанія з виробництва аудіо- та відеотехніки (відеомагнітофони, відеокамери, телевізори). Заснована 1923 року в Берліні під назвою «Ideal». 1938 перейменована в Blaupunkt, що в перекладі означає «Синя точка». Нанесення такої точки на аудіонавушники тоді означало проходження контролю якості. Після Другої світової війни компанія переїхала в Хільдесхайм.
- 30 Вт RMS
- Інклюзивний дизайн обкладинки
- Kapton звукова котушка
- Нікельовані клеми
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 91 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Диапазон частот | 70 ~ 20000 Гц |
| Матеріал дифузора | поліпропілен |
| Матеріал підвісу | гума |
| Монтажна глибина | 43 мм |
| Монтажний діаметр | 110 мм |
| Пікова потужність | 210 Вт |
| Розмір | 5 " (13 см) |
| Опір | 4 Ом |
| Форма | круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴
