
Цифровий постер Pocketbook InkPoster Affresco 13.3", Wifi/BT, чорний (PB1330P1-WW) (e783812)
36 205 ₴
- Готово до відправки
- Код: 783812
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 13.3" |
| Орієнтація екрана | Горизонтальна, Вертикальна |
| Порт USB, шт. | 1 х USB Type-C |
| Розміри (Ш х В х Г) | 41.86 х 34.25 х 24.5 мм |
| Роздільна здатність екрана | 1600 х 1200 |
| Сенсорне введення | Немає |
| Співвідношення сторін | 3:4 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 205 ₴







