
Комп'ютер Acer Aspire C27-2G AiO / Core5 120U, 16, 512, WiFi, кл+м (DQ.BRSME.001) (a765142)
49 440 ₴
- Готово до відправки
- Код: 765142
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 120U |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Тип | Моноблоки |
| Зовнішні порти та роз'єми | 1 x RJ45 , 1 x USB Type-C , 1 х HDMI , 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A , 3 x Audio, 3 x USB 2.0 , 1 x DisplayPort |
| Можливість кріплення VESA | Немає |
| Вбудована вебкамера | 2Mp |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Висота, мм | 458 |
| Глибина, мм | 163 |
| Діагональ екрана | 27 |
| Додатково | TPM-модуль, Kensington lock slot |
| Кардридер | Немає |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | Acer Aspire All in One |
| Потужність динаміків | 2 х 2 Вт |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Підтримка Boost режиму | Да |
| Дротова мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Виробник чипа відеокарти | Intel |
| Розташування блока живлення | зовнішній адаптер живлення |
| З підсвіткою | Немає |
| Серія процесора | Intel Core 5 |
| Сікет | 1744 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-25600 |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарт | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип екрана | звичайний |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Пристрої введення в комплекті | дротова миша, дротова клавіатура |
| Частота у Boost, ГГц | 5.0 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора, ГГц | 0.9 |
| Частота встановленої пам'яті | 3200 MHz |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 614.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 440 ₴









