
Витяжка Pyramida UX 50 (380) B BL (w701880)
2 623 ₴
- Готово до відправки
- Код: 701880
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стандартна плоска витяжка серії UX (380) B для невеликих кухонь. Буває в двох варіантах – шириною 50 та 60 см. Завдяки конструктивній особливості мотору, при потужності двигуна 80 Вт, витяжка надійно працює з продуктивністю 380 м3/год. Має три швидкості та два режими роботи на вибір — відведення повітря або рециркуляція. LED-освітлення забезпечує комфортне приготування страв навіть у темний час доби. Ергономічне механічне керування дозволяє легко змінювати швидкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Тип | плоска |
| Діаметр виводного отвору | 120 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Додатково | відведення/рециркуляція |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Подрібнювач | 380 куб. м/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Колка льоду | 65 дБ |
| Комплект монтажний | Да |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Зворотний клапан | Немає |
| Особливості | 1х4 Вт, 3 |
| Пульт керування | Немає |
| Розміри | Немає |
| Розміри (ШхВхГ) | 500 х 100 х 470 мм |
| Сумісність | є (до комплекту постачання не входить) |
| Таймер | без таймера |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Тип керування | кнопкове |
| Функція Hob2Hood | Немає |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 623 ₴








