-5%

Вентилятор Esperanza EHF002KE (w647492)
1 149 ₴
1 096 ₴
- В наявності
- Код: 647492
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор на підставці Esperanza має стильний дизайн, а завдяки базовим кольорам ви можете підібрати його до будь-якої кімнати у вашому домі чи офісі. Ви можете встановити одну з 3 швидкостей охолодження відповідно до вашого комфорту. Пристрій додатково має захист від перегріву. Він служить не тільки охолоджувачем, можна навіть сказати, що ближче до прикраси! Сітчастий чохол, який пройшов перевірку пальцем дитини, гарантує безпеку маленьких дітей. Нехай тихий вітер вентилятора Esperanza охолодить ваш офіс і дім!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу |
| Габарити | 1300 х 450 х 450 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | захист від перегрівання , живлення від мережі, автоповорот |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м2 |
| Також шукають | для дому |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096 ₴
