
Монітор 2E B2425B (2E-B2425B-01.EU) (o775201)
3 315 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775201
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки сучасному дизайну монітор 2E В2425B діагоналлю 23,8″ пасуватиме чи не до будь-якого робочого простору. Модель із VA-матрицею і роздільною здатністю 1 920 × 1 080 забезпечує насичене та деталізоване зображення. Неабияка контрастність 4 000:1 гарантує глибокі чорні відтінки, а яскравість 250 кд/м² додає чіткості картинці навіть у добре освітленому приміщенні. Частота оновлення 100 Гц і швидкість відгуку 5 мс роблять відображення плавним, що особливо важливо для динамічного контенту. Завдяки кутам огляду 178°/178° зображення залишається чітким із будь-якого ракурсу. Вбудовані динаміки, HDMI, D-Sub і можливість настінного монтажу (VESA 75 × 75) роблять цей монітор вдалим вибором для роботи, навчання і перегляду відеоконтенту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Вага без паковання | 3.76 кг |
| Час відгуку матриці | 5 мс |
| Вбудовані колонки | Да |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х VGA|1 х HDMI |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 24 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Широкоформатний, Для дому та офісу |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 315 ₴









