
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i5-1334U, 16, 512, WiFi, кл+м (A54ZQET) (j775198)
42 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775198
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1334U |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.37 |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Матриця | IPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | без DVD |
| Виробник чипа відеокарти | Intel |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип поверхні | антивідблискова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота у Boost, ГГц | 4.6 |
| Частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Частота встановленої пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 299 ₴







