
Світлодіодна стрічка Govee H61E5 COB Strip Light Pro 3m RGBIC+W WI-FI/Bluetooth white (H61E53D1) (m706699)
4 276 ₴
- Готово до відправки
- Код: 706699
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо світлодіодну стрічку Govee Next-Gen COB (Chip on Board) з 1260 світлодіодів/м для надплавного освітлення та високої яскравості. Ця світлодіодна стрічка пропонує настроювані сегменти, попередньо встановлені сцени та інтелектуальне керування через Govee Home App, Matter, Alexa та Google Assistant.
Особливості:- Технологія COB наступного покоління: 1260 світлодіодів/м щільно упаковані разом завдяки технології COB для більш бездоганних ефектів і більшої яскравості.
- RGBIC+W для акцентного та багатобарвного освітлення: різноманітні попередньо встановлені режими сцени з кольорами RGBIC+W для домашньої атмосфери.
- Наклеюй, під'єднуй і використовуй: спеціальна акрилова основа для міцнішого зчеплення. Ріжучий стіл для легкого налаштування довжини світлодіодної стрічки COB (нерозбірна).
- Зручне інтелектуальне управління: ці світлодіодні стрічки COB сумісні з Matter, Alexa і Google Assistant і можуть управлятися через додаток Govee Home App.
- Індивідуальне сегментоване управління: легко створюйте персоналізовані та унікальні світлові ефекти за допомогою 12 сегментів на кожному метрі, загалом 16 мільйонів кольорів.
- Висока довговічність лампи: лампи працюють до 30 000+ годин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 450 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Да |
| Діапазон робочих температур | -20…+40 °C |
| Довжина стрічки | 3 м |
| Інтерфейси та протоколи | Wi-Fi, Bluetooth |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP54 |
| Кількість світлодіодів | 1260 шт. |
| Напруга живлення | 24 В |
| Особливості | Google Assistant, Matter, Amazon Alexa |
| Роз'єм під'єднання | 2-pin |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Тип стрічки | побутова |
| Тип світлодіодів | COB |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | RGBICW |
| Колірна температура | 2500 - 6500 K |
| Ширина стрічки | 1.2 см |
| Енергоспоживання | 48 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 276 ₴
