
Світлодіодна стрічка Govee H612C S With Protective Coating, 10.0m, RGBICW, WI-FI/Bluetooth, white (H612CCD1) (t689701)
2 299 ₴
2 108 ₴
- Готово до відправки
- Код: 689701
Керуйте через Wi-Fi і Bluetooth із програми Govee Home
Світлодіодна стрічка Govee H612A забезпечує безпечне керування через Wi-Fi та Bluetooth завдяки додатку Govee Home. Ви можете керувати кольорами, режимами радіо та будь-якими локаціями, а також створювати власні сцени освітлення. Крім того, 64 альтернативних режими і функція звукового відгуку, яка може «танцювати» в ритмі улюбленої музики.
Удосконалені світлові ефекти RGBIC і різноманітні рішення
Завдяки технології RGBIC світлодіодна стрічка Govee відображає 16 мільйонів кольорів, що дозволяє створювати ефекти. У кінцевому пристрої світлодіодної стрічки Govee RGBIC дозволяє використовувати сегменти, що дозволяє використовувати багатоколірний просторовий характер.
Сумісність із голосовим помічником і підтримка Matter
Govee H612A працює з Amazon Alexa та Google Assistant, дозволяючи безперешкодно керувати освітленням за допомогою голосових команд. Доступні пристрої для Matter, які можна легко інтегрувати в стрічку з інтелектуальними прикладними системами. Незалежно від того, використовуєте ви програму чи класичну кнопку, у вас є повний контроль над освітленням у вашому домі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Да |
| Діапазон робочих температур | -10 +40 °C |
| Довжина стрічки | 10 м |
| Інтерфейси та протоколи | Wi-Fi, Bluetooth |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP65 |
| Напруга живлення | 24 В |
| Особливості | Apple Home, Google Assistant, Голосом, Amazon Alexa |
| Роз'єм під'єднання | 2-pin |
| Ресурс роботи | 20 000 год |
| Тип стрічки | побутова |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | RGBICW |
| Колірна температура | 2700 - 6500 K |
| Енергоспоживання | 36 Вт |
- Ціна: 2 108 ₴



