
Світлодіодна стрічка Govee H615A LED 5.0m, RGB, WI-FI/Bluetooth, microphone, white (H615A3A3) (i689700)
899 ₴
874 ₴
- Готово до відправки
- Код: 689700
Додати яскраве освітлення у вітальню, спальню або кухню стало набагато простіше. Ця світлова стрічка зі змінним кольором призначена для динамічного і неповторного освітлення вашого будинку.
Інтелектуальне голосове керуванняСполучіть світильник з Alexa і Google Assistant, щоб отримати доступ до інтелектуального голосового управління. Отримайте вільний доступ до різних функцій застосунку Govee Home, як-от увімкнення та вимкнення світлодіодної стрічки, зміна кольору, регулювання яскравості, а також музичний режим, у якому світло синхронізується з улюбленим звуком.
Можливості програми Govee HomeЗа допомогою програми Govee Home ви отримаєте доступ до безлічі цікавих функцій освітлення, включно з більш ніж 64 попередньо встановленими сюжетними режимами та музичним режимом. Доступно понад 16 млн. колірних варіантів, придатних для будь-якого випадку.
Музична синхронізаціяСтворіть ідеальну атмосферу для занять у приміщенні за допомогою яскравих світлових ефектів. Для більшої свободи творчості використовуйте режим DIY через додаток Govee Home, що дозволяє створювати власні сюжетні режими. Режим Rainbow додає більше кольорів, що поліпшують настрій, і енергійного освітлення.
Амбієнтне освітлення для релаксаціїПідсвічування за настроєм створить у вашій кімнаті ідеальну атмосферу для перегляду фільму або просто відпочинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 360 лм |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Да |
| Діапазон робочих температур | -10 +40 °C |
| Довжина стрічки | 5 м |
| Інтерфейси та протоколи | Wi-Fi, Bluetooth |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 90 шт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Apple Home, Google Assistant, Голосом, Amazon Alexa |
| Роз'єм під'єднання | 4-pin |
| Ресурс роботи | 50 000 год |
| Тип стрічки | побутова |
| Тип світлодіодів | COB |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | RGB |
| Колірна температура | 2700 - 6500 K |
| Енергоспоживання | 12 Вт |
- Ціна: 874 ₴




