-8%

Ваги Grunhelm GSC-150 (n369279)
2 599 ₴
2 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 369279
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги торгові GSC-150 Grunhelm Торгові ваги GSC-150 Grunhelm - зручна та практична модель з межею зважування 150 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі або акумулятора, якого вистачає на 100 годин роботи. Ніжки регулюються. Терезами зручно керувати за допомогою клавіш.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований акумулятор | Немає |
| Дискретність відліку | 20 г |
| Інтерфейси | без портів |
| Джерело живлення | 220 В |
| Підсвітка екрана | Да |
| Межа зважування | 150 кг |
| Розмір платформи | 300 x 400 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Колір | Синій |
| Колір підсвітки екрана | зелений |
| Колір символів індикатора | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 389 ₴
