
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-41P (NX.J98EU.005) (q775265)
25 084 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775265
Розкрийте для себе сутність комп'ютерних технологій з ноутбуками Aspire Lite різноманітного дизайну й розмірів, що ідеально підходять для будь-якого стилю життя. Наші тонкі та легкі ноутбуки поєднують в собі візуальний стиль і функціональність, даруючи надзвичайні враження.
Ваша підвищена щоденна продуктивністьЕфективно справляйтеся з будь-якими завданнями завдяки швидкодіючому процесору та великому обсягу пам’яті, що гарантує надійну роботу ноутбука Aspire Lite. Насолоджуйтеся вбудованим накопичувачем великого об’єму із можливістю подальшого розширення за допомогою слота для карт пам'яті microSD.
Copilot у WindowsЗ вашим повсякденним ШІ-компаньйоном Copilot у Windows ви зможете робити більше та швидше, ніж будь-коли, завдяки централізованій підтримці генеративного штучного інтелекту в різних програмах.
Створено для щоденного використанняВідкрийте для себе сучасний погляд на дизайн ноутбуків серії Aspire Lite. Гладкий, мінімалістичний профіль робить його стильним і портативним помічником для будь-якої локації, де б ви не знаходилися протягом дня. Залишайтеся на зв'язку та працюйте продуктивно завдяки різноманітним портам, зокрема USB-C, HDMI та іншим, що дозволяють із легкістю підключатися до ваших улюблених пристроїв.
Ваше переосмислення баченняНасолоджуйтеся приголомшливим дисплеєм Aspire Lite, на якому кожна деталь оживає у яскравих кольорах. Екран з високою роздільною здатністю забезпечує захопливий перегляд фільмів та ігровий процес, що перевершить усі ваші очікування.
Acer Intelligence SpaceAcer Intelligence Space - центр інтелектуальних функцій вашого пристрою, який ідентифікує апаратне забезпечення системи та рекомендує сумісні програми з підтримкою штучного інтелекту, допомагаючи вам оптимізувати продуктивність, покращити ігровий досвід та відкрити для себе нові інструменти без зайвих зусиль.
Creator SpaceСтворюйте згенерований ШІ контент з тексту та зображень без необхідності покладатися на хмарні обчислення.
ProCamAcer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ширина | 358.6 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 5300U (2.6 - 3.8 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх)|Bluetooth 5.1 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 232.7 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 58 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 |
| Особливості | Підсвітка клавіатури, українська клавіатура |
| Поверхня екрана | матова |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Також шукають | 2026 року |
| Тип ноутбука | Для роботи та навчання |
- Ціна: 25 084 ₴








