
Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 7.5AH (GS1275) AGM (m714268)
646 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714268
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійна батарея для пристроїв безперебійного живлення від провідного виробника FrimeCom. Ємність батареї складає 7.5 Аг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | AGM |
| Входи | 100 мм |
| Габарити | 151 мм |
| Вимірювання об'єму рідини | 12 В |
| Індикатор заряду елементів живлення | немає даних |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2.02 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Особливості | 65 мм |
| Живлення | немає даних |
| Підтримка температури | 25°C |
| Розширювальне кільце | немає даних |
| Регулювання температури | от -15°C до +50°C |
| Режими | немає даних |
| Тип SIM-картки | чорний |
| Колір | 7.5 А·год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴

