-1%

Джерело безперебійного живлення FrimeCom VP-600 (v707952)
1 895 ₴
1 868 ₴
- Готово до відправки
- Код: 707952
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерела безперебійного живлення FrimeCom
Захистить себе від несподіванок, підібравши оптимальний ДБЖ
акумулятор:
Обслуговуються свинцево-кислотний 7Аг
Час заряду: 4-6ч до 90%
захист:
- від перевантажень по струму
- від короткого замикання
Пластиковий корпус
Мікроконтроллерні управління, ШІМ-вихід
Світлодіодний індикатор заряду батареї
Час перемикання: <10мс
3-ступінчастий AVR
LED індикація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lb | Немає |
| Можливість кріплення на стіну | немає даних |
| Час перемикання | <10 мс |
| Габарити (ШхВхГ) | 300х95х140 мм |
| Габарити бази (ДхШхВ) | внутрішня |
| Діаметр | Да |
| Тривалість роботи в режимі очікування | 2 |
| Тривалість роботи в режимі розмови | Немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Матеріал | синусоїда |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 600 VA |
| Розмір | 198-242 В |
| Розривне навантаження | Да |
| Структура | Немає |
| Тип | 2 |
| Тип акумулятора | Немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Формат | 145-290 В |
| Колір | Немає, пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 868 ₴

