-2%

Джерело безперебійного живлення FrimeCom VP-1000 (h707951)
2 383 ₴
2 346 ₴
- Готово до відправки
- Код: 707951
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор:
Необслуговуваний свинцево-кислотний 9Аг
Час заряду: 4-6ч до 90%
захист:
- від перевантажень по струму
- від короткого замикання
Пластиковий корпус
Мікроконтроллерні управління, ШІМ-вихід
Світлодіодний індикатор заряду батареї
Час перемикання: <10мс
3-ступінчастий AVR
LED індикація
2 вихідних евророзетки
Розміри: 300*95*140мм
Маса: 4,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lb | Да |
| Можливість кріплення на стіну | немає даних |
| Час перемикання | <10 мс |
| Габарити (ШхВхГ) | 95 х 140 х 300 мм |
| Габарити бази (ДхШхВ) | внутрішня |
| Діаметр | Немає |
| Довжина: | чорний | 9 А·год |
| Тривалість роботи в режимі очікування | 2 |
| Тривалість роботи в режимі розмови | Немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Матеріал | апроксимована синусоїда |
| Потужність активна | 500 Вт |
| Потужність повна | 1000 VA |
| Розмір | 198-242 В |
| Розривне навантаження | Да |
| Структура | Немає |
| Тип | 2 |
| Тип акумулятора | Немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Формат | 145-290 В |
| Колір | пластик, Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 346 ₴

