-2%

Джерело безперебійного живлення FrimeCom VP-1200 (d707950)
3 818 ₴
3 727 ₴
- Готово до відправки
- Код: 707950
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
акумулятор:
Обслуговуються свинцево-кислотний 9Ач
Час заряду: 4-6ч до 90%
захист:
- від перевантажень по струму
- від короткого замикання
Металічний корпус
Мікроконтроллерні управління, ШІМ-вихід
Світлодіодний індикатор заряду батареї
Час перемикання: <10мс
2-ступінчастий AVR
LED індикація
3 вихідних евророзетки
Розміри: 330 * 122 * 192мм
Маса: 9,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lb | Немає |
| Час перемикання | <10 мс |
| Габарити (ШхВхГ) | 122х192х330 мм |
| Діаметр | Да |
| Довжина: | чорний | 9 А·год |
| Кількість батарей | 1 |
| Матеріал | синусоїда |
| Потужність активна | 720 Вт |
| Потужність повна | 1200 VA |
| Розмір | 200-255 В |
| Розривне навантаження | Да |
| Структура | Немає |
| Тип | 3 |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Формат | 145-290 В |
| Колір | метал, Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 727 ₴
