
Джерело безперебійного живлення FrimeCom V-1500 LED (o707949)
4 321 ₴
- Готово до відправки
- Код: 707949
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lb | Немає |
| Можливість кріплення на стіну | немає даних |
| Час перемикання | <10 мс |
| Габарити (ШхВхГ) | 345х142х162 мм |
| Габарити бази (ДхШхВ) | внутрішня |
| Діаметр | Немає |
| Довжина: | чорний | 2х9 А·год |
| Тривалість роботи в режимі очікування | 3 |
| Тривалість роботи в режимі розмови | Немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Матеріал | апроксимована синусоїда |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Розмір | 200-255 В |
| Розривне навантаження | Да |
| Структура | Немає |
| Тип | 3 |
| Тип акумулятора | Немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Формат | 145-290 В |
| Колір | метал, Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 321 ₴

