-3%

Джерело безперебійного живлення FrimeCom V-2000 LED (w707938)
4 795 ₴
4 665 ₴
- Готово до відправки
- Код: 707938
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lb | Немає |
| Можливість кріплення на стіну | немає даних |
| Час перемикання | <10 мс |
| Габарити (ШхВхГ) | 345х142х162 мм |
| Габарити бази (ДхШхВ) | внутрішня |
| Діаметр | Да |
| Довжина: | чорний | 2х9 А·год |
| Тривалість роботи в режимі очікування | 2 |
| Тривалість роботи в режимі розмови | Немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Матеріал | апроксимована синусоїда |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Розмір | 200-255 В |
| Розривне навантаження | Да |
| Структура | Немає |
| Тип | 2 |
| Тип акумулятора | Немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Формат | 175-275 В |
| Колір | Немає, метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 665 ₴
