
Джерело безперебійного живлення для роутерів/комутаторів FrimeCom ECO-418PRO (g707935)
938 ₴
- Готово до відправки
- Код: 707935
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
Міні-ДБЖ, потужність 18 Вт
Вбудована LiFePO4 батарея
Мікроконтролерне керування
Автостарт під час вмикання
Ручний вимикач живлення
Вихід постійного струму
Світлодіодний індикатор акумулятора
Захист від:
- перевантаження
- короткого замикання
- перезаряду
- глибокого розряду
Для живлення: роутерів, модемів, відеокамер, фотоапаратів, CCTV, телефонів, планшетів, POS-терміналів, моніторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lb | Немає |
| Можливість кріплення на стіну | немає даних |
| Час перемикання | - |
| Габарити (ШхВхГ) | 105х28х160 мм |
| Габарити бази (ДхШхВ) | внутрішня |
| Діаметр | Да |
| Довжина: | білий 8,8 А·год |
| Тривалість роботи в режимі очікування | Немає |
| Тривалість роботи в режимі розмови | Немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Матеріал | апроксимована синусоїда |
| Потужність активна | 18 Вт |
| Потужність повна | 400 VA |
| Розмір | 5/9/12/15 В |
| Розривне навантаження | Да |
| Структура | Немає |
| Тип | 4 |
| Тип акумулятора | Да |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Формат | 100-240 В |
| Колір | пластик, Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938 ₴

