-4%

ДБЖ-інвертор FrimeCom XL-1500 (h707933)
6 776 ₴
6 525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 707933
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інверторне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) лінійно-інтерактивного типу з мікропроцесорною системою управління, наочним LED-дисплеєм, чистою синусоїдою на виході та двома вихідними розетками.
Не має вбудованої батареї, призначений для роботи з зовнішніми свинцево-кислотними (необслуговуваними герметичними та гелевими) та більш ємкими/довговічними LiFePO4-акумуляторами.
ВАЖЛИВО: Напруга зовнішнього акумулятора - 24 В.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lb | Немає |
| Можливість кріплення на стіну | немає даних |
| Час перемикання | <10 мс |
| Габарити (ШхВхГ) | 290х255х120 мм |
| Габарити бази (ДхШхВ) | внутрішні та/або зовнішні |
| Діаметр | Да |
| Довжина: | чорний — |
| Тривалість роботи в режимі очікування | 2 |
| Тривалість роботи в режимі розмови | Немає |
| Кількість батарей | без батареї |
| Матеріал | правильна синусоїда |
| Потужність активна | 1200 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Розмір | 150-255 В |
| Розривне навантаження | Да |
| Структура | Немає |
| Тип | 2 |
| Тип акумулятора | Немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Формат | 100-290 В |
| Колір | метал, Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 525 ₴
