
Електромагнітний замок Kraft Energy KRF-200 (t607644)
808 ₴
- Готово до відправки
- Код: 607644
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сила утримання | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | замок |
| Живлення | DC12V |
| Розміри замка | 170 х 38 х 20 мм |
| Спосіб встановлення | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808 ₴
