
Зчитувач безконтактних карт Redtech EM-Marine BDN18N-EM USB (08-029) (z555642)
714 ₴
- Готово до відправки
- Код: 555642
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безконтактний настільний RFID зчитувач карт EM-Marine - Redtech BDN18N-EM USB працює на частоті 125 КГц. Пристрій типу Plug and Play для ОС Windows, і працює як емулятор USB клавіатури. Він може працювати без драйверів і підтримує пасивні мітки типу EM4100 (TK4100) (EM-Marine ISO (0,8 мм), EM-Marine Clamshell (1,6 мм) тощо) і сумісні з даним стандартом карти. Дальність зчитування до 10 см. Пристрій для читання EM-Marine карт Redtech BDN18N-EM USB має USB інтерфейс. Крім того, даний RFID пристрій має функцію звукового сигналу і може бути використаний для введення / виведення унікального серійного номера UID.
Основні напрямки використання зчитувача EM-Marine Redtech BDN18N-EM USB:- організація доступу на автоматичні парковки, стоянки, атракціони;
- здійснення пропуску в приміщення (лікарні, санаторії, готелі, інститути);
- контроль доступу і облік робочого часу в організаціях (комерційні компанії та промислові об'єкти);
- облік маршруту переміщення водіїв, менеджерів, торгових представників;
- побудова дисконтних систем - проста інтеграція в 1С бухгалтерію;
- внесення карт в базу даних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Redtech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | DC 5В |
| Підтримка стандартів карток | EM-Marine |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Розміри | 140 х 100 х 30 мм |
| Стан | Нове |
| Температурний режим | -10°C ~ +70°C |
| Тип підключення | USB |
| Тип встановлення | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714 ₴



