
Зчитувач безконтактних карт U-Prox/ITV Desktop (h555607)
4 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 555607
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | DC 5В |
| Підтримка стандартів карток | EM-Marine , HID , Mifare , NFC , PayPass , PayWave, BLE |
| Робоча частота | 125 кГц / 13.56МГц |
| Розміри | 122 х 66 х 14 мм |
| Стан | Нове |
| Температурний режим | 0°C ~ +50°C |
| Тип підключення | USB |
| Тип встановлення | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴
